SEO

Kaip veikia vidinis SEO?

SEO yra skirstomas į vidinį ir išorinį, jeigu nėra sutvarkytas vidinis SEO apie išorinį net neverta kalbėti. Kodėl yra reikalingas tvarkingai sutvarkytas puslapis ir jo vidinis SEO.

Truputi pradėsiu nuo paprastų paaiškinimų. Kaip žinia, dauguma įvairios informacijos mes ieškome google pagalba. Kaip aš mėgstu sakyti, mes tiek daug net savo artimiesiems nepasakojame kiek google: kas man yra jeigu skauda kairę koją? Kodėl naktį neužmiegu? Kokie atsiliepimai apie tą ir tą įmonę? Gražūs batai… ir t.t., ir pnš. Mes su google šnekame apie viską. Kadangi google žino, kad žmonės su juo šneka, jie yra įdiegę labai daug įvairiausių algoritmų, vertinimų ir panašiai, kad visame pasaulyje egzistuojančius internetinius puslapius sugrupuotų pagal atitinkamas veiklas, pagal raktažodžius, veikimo greitį, aktualumą bei reitinguotų puslapį, taip palengvindami darbą sau ir patenkindami vartotojų paieškas.

Asmenys ieškantys tam tikros prekės, paslaugos, ar tiesiog informacijos, galimai nežino apie jūsų egzistuojantį puslapį, todėl ir naudojasi google pagalba, jeigu žinotų eitų tiesiai į www…..lt/com… . Todėl Internetiniai puslapiai siekia patekti į google pirmus tris puslapius, kad potencialūs klientai būtų nukreipti būtent pas jus ir įsigytų prekę ar paslaugą iš jūsų, o ne konkurentų. Jeigu vidinis puslapio SEO yra nesutvarkytas, google jo net nereitinguoja ir toks puslapis nepatenka į paieškos algoritmus, to pasekoje jūsų klientai net nežino, kad egzistuojate. Todėl vidinis SEO turi būti optimizuotas ir būtų prieinamas paieškos sistemoms ir potencialiems klientams.

Iš ko susideda vidinis SEO:

  • Visų programinių klaidų sutvarkymas.
  • Meta informacijos sutvarkymas: pavadinimas, raktažodžiai, apibūdinimai, fokus frazės ir pnš.
  • Paveikslėlių sutvarkymas, suspaudimas.
  • Vidinių nuorodų sutvarkymas, jeigu yra nuorodos jos turi būti veikiančios.
  • Informacinių tekstų pačiame tinklalapyje sutvarkymas, kad būtų trumpi sakiniai, lengvai skaitytųsi, kad būtų aktualūs ir t.t.
  • Kad puslapis būtų sukurtas descktop ir mobile versijoms.
  • Ir t.t.

Viso šio optimizavimo tikslas ne tik, kad puslapis atsirastų paieškos sistemose, bet kad greitai ir patogiai veiktų.

Įskiepiai padėsiantys optimizuoti puslapį

Optimizuoti puslapį gali padėti įvairūs įskiepiai. Pirmiausiai reikia pamatyti kas ne iki galo gerai veikia tad reikėtų įsidiegti „All in One SEO“, jo dėka galima pamatyti kokios klaidos egzistuoja puslapyje ir taip iš eilės viską sutvarkyti. Dar viena išorinė pagalba gali būti https://Ahrefs.com puslapis, kurio nemokama versija padeda išanalizuoti internetinį puslapį ir irgi parodo visus trūkumus, klaidas.

Jeigu patote, kad problema yra nesuspausti ir daug vietos užimantys paveikslėliai, kurie lėtina viso internetinio puslapio greitį, įsidiekite įskiepį pavadinimu: Smush. Jo pagalba visi paveikslėliai bus suspausti iki optimalaus formato, bet kokybei nepakenks.

Dar vienas įskiepis padedantis optimizuoti puslapį yra LiteSpeed Cache, jo dėka galima sutvarkyti kitus parametrus kaip CSS, JS, HTML Setting ir t.t.

Galima rasti begalė naudingų įskiepių, kurie padeda optimizuoti egzistuojančius puslapius.

Jeigu neturite laiko bei noro patys ieškoti puslapio optimizavimo būdų, susisiekite su manimi ir galėsiu jums padėti https://garstycia.lt/kontaktai/

Leave a Comment

Your email address will not be published.