facebook

Facebook reklama – Business meta suite (free PDF)

Kai pradėjau dirbti su socialinėm medijom nelabai supratau nuo ko pradėti, žinoma nuo to laiko daug kas keitėsi. Tačiau kas pradeda tik dabar labai trūksta koncentruotos susistemintos informacijos kaip ir ką daryti. Žinoma šiais laikais nesunkiai visą informaciją galima rasti internete anglų kalba, bet Lietuvių kalba informacijos mažai, arba ji yra mokama.

Jeigu norite reklamuoti savo verslą ar hobį socialiniuose tinkluose, visų pirma reikėtų užmiršti apie tokį mygtuką kaip boost. Jį spausdami tik eikvosite numatytą biudžetą. Tad pristatau jums socialinių tinklų reklamų paleidimo įrankį, Business meta suite, tadam – https://business.facebook.com

Kas dirba ir žino apie šį įrankį toks pristatymas gali pasirodyti juokingas, tačiau patikėkit dar begalė žmonių apie jį nežino.

Kokia jo nauda ir kodėl jį reikia turėti, nes per čia vyksta visas reklamos valdymas Facebook, Instagram, messaging. Šiame įrankyje matysite ne tik statistiką, bet galėsite kurti didesnes kampanijas, jas lyginti , išsikelti tikslus ir t.t. ir daug tikslingiau paskirstyti biudžetą.

sudėjau visąKaip pradėti dirbti su business suite pradžią į šį PDF failą su papunkčiui nurodyta informacija ir išsamiais paveikslėliais, kurį galite atsisiųsti visiškai nemokamai čia:

Tikiuosi bus naudinga!

Leave a Comment

Your email address will not be published.