Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Atidžiai perskaitykite Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti šioje svetainėje, nesinaudoti turiniu ir/ar paslaugomis.

Gabija Bakanė, individualios veiklos pažymos nr. 1154339 (toliau – www.garstycia.lt), gerbia kiekvieno asmens privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl parengė šias privatumo politikos taisykles, kuriomis, remdamasi www.garstycia.lt tvarkys klientų pateiktus asmens duomenis. Naudodamasis www.garstycia.lt interneto svetainės paslaugomis, asmuo patvirtina, kad su šia privatumo politika susipažino, ją suprato ir su ja sutiko.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Ši internetinė svetainė įsipareigoja neatskleisti apsilankusiojo asmens duomenų tretiesiems asmenims.

Sutikus gauti naujienlaiškius ir davus savo el. paštą, nurodyti jo asmens duomenys gali būti tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais tik jam pačia sutikus. Jums pageidaujant bet kuriuo metu galime ištaisyti, ištrinti, apriboti tvarkymą ar perkelti jūsų asmens duomenis.

Dėl savo teisių įgyvendinimo ar nusiskundimų, galite kreiptis šiuo elektroniniu paštu: gabija.bakane@gmail.com